SV-Systems Oy

Toimistomme sijaitsee Kampissa:
Fredrikinkatu 61 a 5
00100 HELSINKI

Varastomme sijaitsee:
Martinkyläntie 54,
01720 Vantaa

Y-tunnus: 3000177-6

Puhelin: 010 299 5601 

Vera Isoaho
Toimitusjohtaja
vera.isoaho@svsystems.fi
Puh. +358 10 299 5600 / +358 50 4901798

Seppo Serovuo
Myyntijohtaja
seppo.serovuo@svsystems.fi
Puh.+358 10 2995601 /+358 40 5949318

Jani Makkonen
Tietohallintojohtaja
jani.makkonen@sv-systems.fi
Puh. +358 10 299 5606 / +358 50 5112 766

Petri Lahti
Myyntipäällikkö
petri.lahti@svsystems.fi
Puh.+358 10 299 5602 / + 358407551836

Ilkka Dhawan
Myyntiedustaja
ilkka.dhawan@sv-systems.fi
Puh. +358 10 299 5605 / +358 50 552 8834

Vili Vesenterä
Pohjois-Suomen Aluepäällikkö
vili@svsystems.fi
045 693 8385

Kuljetuksiin ja asennuksiin sekä huoltoon liityvät asiat
Mika Maristo
Logistiikkapäällikkö
mika.maristo@svsystems.fi
Puh. + 358 10 299 5604 / +358 44 243 8378

Kiinnostuitko?

Ota yhteys, toteutetaan yrityksellenne tehokas tulostusympäristö

    SV-Systems - Pohjoismaiden paras Epson myyjä 2019

    Epsonin paras Pohjoismaiden myyntiyksikkö 2019

    Valikko